مشاوره کسب و کار

در مدرسه کسب و کار کالج مدیریت چه خبره؟ کالج مدیریت با داشتن دانش در زمینه رشته مدیریت و یک تیم قوی از مدیران رشته های کارآفرینی و تکنولوژی سعی کرده است در کسب و کار نیز بتواند  وارد عمل شود. مشاوره کسب و کار توسط یک تیم که بتواند کمک به فروش بیشتر شما باشد.

می خواهیم به عنوان یک مشاور کسب و کار در کنار شما عزیزان باشیم. به منظور رشد و توسعه بیزنس شما می توانیم مشاوره های تخصصی رایگان در اختیار مخاطبان انجام دهیم.

مشاوره رایگان کسب و کار در حیطه کارآفرینی صورت می پذیرد.

کسب و کار – کالج مدیریت

رشد و توسعه کسب و کار بدون مشاوره افراد خبره در بازار رقابتی امکان پذیر نیست. این مشاوران خود یا در کسب و کاری باید شرکت کرده باشند یا به عنوان یک مدیر وظیفه هندلینگ بیزنس را بر عهده داشته باشند که بتوانند مشاوران موفقی باشند.

در حقیقت ما به شما کمک می کنیم که بتوانید بیزنس موفق تری داشته باشید. بیزنس های موفق در دنیا همواره با مشاوران همراه هستند.

بیزنس های موفقی که در بستر اینترنت و مجازی و چه به صورت سنتی بدون مشاوران بیزنس بی فایده هستند و شکست حتمی را تجربه می کنند. تجربه تمامی business های دنیا همیشه معتبرترین حالت برای یک بیزنس است.

در دنیا مشاوران بیزنس بیشترین حمایت را در دولت ها می شوند چرا که این مشاوران هستند که رونق دهنده یک بیزنس هستند و آن ها را از پای انحراف و شکست جدا می کنند.

حال باید دید که کسب و کارها به کدام سمت می روند. در مدرسه کالج مدیریت ما بدنبال مشاوره هستیم. مشاوران ما همگی در رشته های مدیریت کارآفرینی و تکنولوژی تحصیلات عالی را انجام دادند.

این مشاوران به عنوان مشاوران بیزنس شهرت دارند که می توانند سهم شما را در بازار افزایش دهند.

مشاوره راه‌اندازی کسب‌وکار چه کمکی به ما می‌کند؟

مباحثی چون کارآفرینی و کسب درآمد برای بسیاری از افراد با اهمیت است و می خواهند بیزنس خود را داشته باشند. داشتن کسب و کار مستقل می تواند باعث رشد و توسعه فردی شود و افراد بتوانند موفق تر بنظر بیایند.

کسب و کار – کالج مدیریت

در همین زمینه بسیاری از افراد به دنبال موضوعاتی همچون کارآفرینی در خانه، کسب درآمد از اینترنت، کار تولیدی پرسود و مواردی از این قبیل مانند کسب و کار پرسود، کسب و کار بدون سرمایه  هستند. باید دانست که ایده های جذاب کسب و کار کافی نیستند و به تنهایی راهی برای نجات و رشد شغلی ندارند.

در این راه نیاز است تا شما از مشاوره جهت راه‌اندازی کسب‌وکار نیز بهره ببرید. خدماتی که یک مشاور کسب و کار  ارائه می‌دهد می‌تواند در برگیرنده موارد زیر باشد:

  • بتواند در زمینه ارائه ایده‌های کسب‌وکار و فرصت‌های بازار در جهت کسب درآمد به شما کم کند.
  • صرف معرفی ایده‌های کسب‌وکار نمی‌تواند برای شما راه‌گشا باشد. بنابراین مشاوره جهت راه‌اندازی کسب‌وکار در خصوص نحوه درآمدزایی از آن ایده نیز به شما کمک کند.
  • از طرفی شما نیاز دارید تا در جاده پر پیچ و خم کار را دانسته و با مشکلات پیش‌رو آشنا باشید. ممکن است راه‌اندازی یک کسب‌وکار اینترنتی بسیار پرسود باشد. اما آیا انجام این کار برای هر فردی میسر است؟ بنابراین این وظیفه مشاور کسب‌وکار است که به شما بگوید چه چالش‌هایی برای راه‌اندازی کسب‌وکار جدید وجود دارد و آیا شما پتانسل ورود به این حوزه را دارید یا خیر؟
  • مهم‌ترین بخش راه‌اندازی کسب‌وکار تامین سرمایه یا جذب سرمایه لازم برای شروع فعالیت است. ممکن است شما برای شروع کار سرمایه لازم را در اختیار داشته باشید. اما در صورت عدم سرمایه، می‌توانید روش‌های تامین مالی و جذب سرمایه را از مشاور بپرسید. در واقع یک مشاور خوب باید در خصوص مشاوره تامین مالی و سرمایه‌گذاری نیز تا حدودی آشنایی داشته باشد.

برای یک مشاوره باید چکار کرد؟

  1. از کجا شروع کنید.
  2. برنامه راهبری برای شروع کسب و کار آنلاین بچینید.
  3. اجرای برنامه راهبری را به چه صورت و با چه سرمایه ای پیش بگیرید.
  4. رقبای خود را بشناسید و راه موفقیت بر آنان را بدانید.
  5. نقاط ضعف و قوت خود را شناخته و بتوانید با شناخت فرصت ها و تهدیدها مسیر خود را هموار کنید.
  6. برنامه مدون برای بازاریابی خدمات یا محصولات خود داشته باشید.

شروع یک کسب و کار اینترنتی موفق و پر در آمد به تنهایی کار ساده ای نیست. در ابتدا نیازمند طراحی بیزنس پلن، برنامه ریزی اولیه، مشاوره و کسب اطلاعات مورد نظر در راستای پیشبرد اهداف آن مجموعه است.
مشاوران کسب و کار در برابر مشکلاتی که بر سر راهتان قرار می گیرد راهکارهای عملی برای حل مسائل دارند. همینطور آنها ایده های خلاقانه به شما عرضه می کنند تا مسیر رسیدن به اهدافتان هموارتر گردد.
قبل از شروع هر کاری پیشنهاد می کنیم با مشاوره افراد متخصص کسب و کارتان را راه اندازی کنید. تا در دنیای بزرگ کسب و کار های آنلاین نسبت به دیگر رقبایتان حرف های بیشتری برای گفتن داشته باشید.

زیرا اگر بدون گرفتن مشاوره، استارتاپ خود را شروع کنید، ممکن است با شکست روبرو شوید. از طرفی امکان دارد تمامی سرمایه و زحماتتان را بر باد دهید.
مشاورین کسب و کارهای آنلاین به مشاغل نوپا با استفاده از مشاوره های کاربردی کمک می‌کنند تا استارتاپ خود را راه اندازی کنند. با طراحی وب سایت و تبلیغات هدفمند، از طریق فضای مجازی و فیریکی، زمینه فروش محصولات و یا خدمات را فراهم می کنند.

همچنین از شیوه های روز دنیا برای پاسخگویی به خواسته‌های مشتریان بهره می برند.
مشاور کسب و کار اینترنتی برای راه اندازی تجارت آنلاین در زمینه های زیر با شما شروع به همکاری خواهد کرد:

مشاوره کسب و کار – کالج مدیریت

ایده پردازی کسب و کار های آنلاین

ایده پردازی کسب و کارهای آنلاین اولین قدم برای شروع استارتاپ ها به حساب می آید. همانطور که می دانید در ابتدای هر کسب و کاری ایده ها، مسیر انتخابی را تعیین می کنند. همه چیز با ایده پردازی شروع می شود.

ایده ای که در گذر زمان رشد می یابد و تبدیل به هدفی ارزشمند می گردد.
مشاور کسب و کار با استفاده از ایده هایتان و بال و پر دادن به آنها کمک می کند بهترین مسیر را انتخاب کنید. وظیفه او انتخاب ایده های نو، حذف ایده های فاقد ارزش و اضافه کردن ایده های کارساز به کسب و کارتان است.

همچنین به شما آموزش می دهد تا ذهن خلاقتان را توسعه دهید و همه افراد سازمان خود را قادر سازید تا از تمام خلاقیت ها و توانایی هایشان استفاده کنند.
مشاور کسب و کار آنلاین از طریق جلسات ایده پردازی به مشاغل آنلاین کمک می‌کند تا ایده‌های خود را گسترش دهند.

در ایده ها تغییر ایجاد کنند و از آنها به بهترین شکل ممکن در راستای پیشبرد اهداف خود استفاده کنند. در این زمان استارتاپ هایی موفق هستند که بتوانند با خلاقیت مشکلات را حل کنند، توانایی ترویج ایده پردازی ها را داشته باشند، به طور مداوم نو آوری کنند و ایده پردازی کسب و کار آنلاین خود را گسترش دهند.

هدف گذاری و برنامه ریزی در کسب و کار آنلاین

هدف گذاری و برنامه ریزی در کسب و کار آنلاین یکی از مهمترین مراحل راه اندازی استارتاپ هاست، زیرا هر کسب و کاری نیازمند اهداف و برنامه های مشخصی است که نقشه راه بشوند و در هرچه سریعتر رسیدن به موفقیت کمک کنند.

پس بدون داشتن هدف برنامه ریزی در کار نیست و بدون برنامه ریزی مسلماً موفقیتی هم در کار نخواهد بود، زیرا همانطور که اشاره شد هدف و برنامه‌ریزی به هم وابسته اند.
از ویژگی های یک هدف مناسب میتوان به دقیق بودن و داشتن زمان‌بندی مشخص آن اشاره کرد. هدف انتخابی باید مهیج، واقع بینانه، انعطاف‌پذیر، قابل دستیابی، عامل حرکت و پیشرفت و هوشمندانه باشد.

وظیفه یک مشاور کسب و کار اینتزنتی فراهم کردن بستری برای هدف گذاری کارفرما است. مشاور و کارفرما در طی جلساتی برای تعیین اهداف کسب و کار برنامه‌ریزی می‌کنند.
برنامه‌ریزی برای اهداف باعث هماهنگی و رصد پیشرفت در کسب و کارها می شود. همین طور موجب تعادل بین کارکنان و کارفرما می گردد و هرکدام وظایف خود را در یک برهه زمانی میشناسند. همچنین سبب شناسایی ضعف‌ها و نقایص در کارها می‌شود که زمینه بهبود آنها را در سریعترین زمان ممکن فراهم میسازد.
با همکاری مشاور کسب و کار تاثیر شگرف در مدیریت زمان و دستیابی سریع به اهداف تان را خواهید دید.

شناختن مشتریان و شناسایی رقبا

شناختن مشتریان و شناسایی رقبا یکی از روش های مناسب بازاریابی است که توسط آن می توان مشتریان هدف و ایده آل را شناخت و بسته به نیاز های آنان شرایط خدمات رسانی بهتری را فراهم کرد.

شناسایی رقبا هم سبب ارزیابی و بررسی اهداف و نقاط قوت و ضعف در کسب و کارها می گردد که زمینه بازآفرینی خود، در جهت رفع نیازهای متغیر مشتری را فراهم می سازد و اینگونه می شود که رضایت تمام و کمال مشتریان و موفقیت در کسب و کار به دست می آید.
شناخت مشتریان در کسب و کارها مقوله ای مهم و اساسی است که باید برای دستیابی به آن زمان زیادی را صرف کرد. باید دانست که همه گروه ها در سطح جامعه مشتریان هدف نخواهند شد. باید برای جذب مشتریان به اندازه کافی درباره نیاز های آنان اطلاعات به دست آورد و برای رفع این نیاز ها تلاش کرد.

مشاور کسب و کار اینترنتی با کمک کارفرما به جستجوی مشتری هدف می پردازد و برای جذب مشتریان از آنها حمایت می‌کند و برای این کار از تبلیغات محیطی و مجازی بهره می برد.

مشاور کسب و کار در این راه تجربه زیادی به دست آورده است و می تواند به روند سریع این فرآیند کمک شایانی بکند.

در راستای شناخت مشتریان با رقبای کسب و کار خود بر خواهید خورد. شناسایی رقبا به درک بهتر نیازها و دغدغه های مشتریان کمک می کند.
شناسایی رقبا ایده های جدیدی برای کسب و کارها به وجود می آورد. همینطور باعث کشف نقایص در خدمات رسانی می شود و این سوال پیش می آید که کسب و کار رقیب چه خدمات بهتری برای ارائه به مشتریان دارد؟

همین سوال ساده می‌تواند تعیین کننده اهداف باشد تا خدمات جدید و بهتری را برای جذب مشتری ارائه داد. خدماتی که منحصراً بیانگر کیفیت و خلاقیت کسب و کارهاست تا جذابیت و تازگی آن برای مشتریان مشهود باشد.

مشاور کسب و کار اینترنتی با شناختن مشتریان و شناسایی رقبا و با تحلیل استراتژی های بازاریابی که خود به تنهایی یک تخصص است، شرایط رقابت را برایتان فراهم می کند تا به عنوان یک کارفرمای موفق بتوانید به بهترین شکل جوابگوی مشتریان خود در دیجیتال مارکتینگ ها باشید.

تیم سازی و استخدام افراد متخصص

تیم سازی و استخدام افراد متخصص بسته به شرایط هر کسب و کاری متفاوت می باشد. ممکن است جمعی از افراد یا چند دوست به ایده ی کسب و کاری برسند و بر اساس آن هر فرد وظیفه‌ای را که در آن تخصص دارد بر عهده بگیرد.

اما گاهی پیش می‌آید که یک فرد به تنهایی به ایده‌ای می‌رسد و بعد از نهایی کردن اهداف خود افرادی را به کسب و کارش اضافه می‌کند و یک تیم حرفه‌ای به وجود می آورد.

اگر شما جزو دسته دوم هستید باید در استخدام افراد برای کسب و کارتان هوشیار باشید. باید بدانید بدون در نظر گرفتن مواردی نمی توانید یک تیم حرفه ای و کاربلد تشکیل دهید.

افرادی که مورد استخدام قرار می گیرند باید مهارت کافی در تخصصی که به آنها واگذار می‌شود داشته باشند. به شغل و محیط کاری مربوطه علاقه نشان بدهند و همیشه در پی یادگیری چیزهای جدید باشند و پا به پای کارفرما برای موفقیت کسب و کارها تلاش کنند.

مشاور کسب و کار آنلاین در تمام مراحل تیم سازی و استخدام افراد متخصص در کنار شماست. مشاور قبل از اینکه افرادی را به استخدام خود دربیاورید از همه موارد گفته شده اطمینان حاصل می کند.

از آنها نمونه کار می گیرد، آزمون و خطا می کند، تخصص آنها را مورد ارزیابی قرار می دهد و اگر لازم بداند شرایط آموزش به افراد را فراهم می سازد. مشاور کسب و کاراینترنتی در انتها افرادی را انتخاب می کند که صداقت کاری داشته باشند و به اهداف و ایده های کارفرما نزدیکتر باشند.

برندینگ و هویت سازی

برندینگ و هویت سازی نوعی روش بازاریابی است که در آن با نام گذاری و ایجاد یک نماد خاص، بیزنس و یا محصول شما را از سایر محصولات متمایز می سازد و آن را به مشتریان هدف معرفی می‌کند.

اساس یک برند هویت سازی، نام تجاری، لوگو، وب سایت، بسته بندی، شبکه های اجتماعی، و تبلیغات است. تبلیغاتی تاثیرگذار که یک برند قدرتمند را می‌سازند و مشتریان را به سمت تجارت های موفق سرازیر میکند.

مردم با مشاغلی که هویت آنها مشخص است احساس راحتی بیشتری دارند و حس اعتماد در آنها بیشتر شکل می گیرد.آنها جذب استارتاپ هایی میشوند که از لحاظ بصری و ساختار و محتوا برتر از دیگر رقبا باشند.

برای هویت‌سازی از همه عناصر طراحی مانند: رنگها، شکلها، فونت ها، تصویر سازی و صدا استفاده می شود.اینها مواردی ست که هویت کسب و کارها را می سازد و آنها را به مشتریان و مشاغل دیگر معرفی می‌کند.

این هویت سازی ست که در وهله اول مشتری را توسط جادوی رنگها و قدرت تصاویر به خود جذب می کند. میتوان گفت هویت بصری کلید موفقیت در تجارت است.

مشاور کسب و کار آنلاین با همکاری تیم حرفه ای خود شروع به شناخت بازار و مشتریان هدف می کند و با ارزش گذاری بر روی کسب و کارها و تحقیق و جستجو و کار مداوم برند شما را خلق می کند.

همینطور در جهت سازگاری برند و هویت سازی با محیط و شرایط اجتماعی مشاوره می دهد تا مشتریان با اطمینان بیشتری به سراغ کسب و کارها بیایند.

مشاوره کسب و کار اینترنتی – کالج مدیریت

طراحی سایت و سئو

طراحی سایت به فرآیندی در بستر وب گفته می شود که از پیکربندی صفحات وب سایت،طراحی گرافیک،تولید محتوا و سئو تشکیل شده است.

 برای معرفی و ارائه خدمات، محصولات و تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و به وجود آمدن کسب و کارهای نوپا نیاز به طراحی سایت برای مشاغل های گوناگون بیشتر از قبل شده است.

طراحی سایت و سئو برای کسب و کارهای اینترنتی سبب جذب بیشتر مشتریان می‌شود.

کمک می‌کند تا در دنیای تکنولوژی به روز باشند و از نیازهای مشتریان آگاه شوند. باعث می شود تا از طریق تبلیغات و به طور شبانه روزی و بدون محدودیت زمان و مکان درآمد خود را روز به روز افزایش دهند.

بعد از طراحی سایت موضوع مهمتری به نام سئو مطرح می‌شود. SEO مخفف Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی موتور جستجو است.
به زبان ساده تر سئو به همه روش هایی گفته می شود که موجب افزایش دیده شدن وب سایت در نتایج موتورهای جستجوی گوگل می گردد.
ساخت یک وب سایت با اعمال سئوی حرفه ای و داشتن محتوای قوی باعث می شود تا کاربران زیادی را به صفحه سایت ها بکشاند. همین امر سبب ایندکس شدن هرچه بهتر صفحات در موتورهای جستجو و رفتن به رتبه یک گوگل می گردد.

بهینه سازی سئو یک بخش اساسی در بازاریابی دیجیتال است زیرا افراد هر ساله تریلیون جستجو را انجام می دهند. بیشتر دیده شدن و رتبه بالاتر در نتایج جستجو تاثیر اساسی در موفقیت کسب و کارهای اینترنتی دارد و سئو می تواند استارتاپ ها را نسبت به دیگر رقبا قوی‌تر و موفق‌تر کند.

خروج از نسخه موبایل