انجام مقاله مدیریت

انجام مقاله مدیریت در رشته های مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری همیشه با مشکلاتی همراه است. دانشجویان در دوران دانشگاهی دقیقا نمی توانند در انجام مقاله مدیریت موفق باشند.

این مشکل از کجاست؟ دروس دانشگاهی جوابگوی انجام مقاله مدیریت نیستند. چون در انجام مقاله isi شما نیازمند استفاده روش های آماری هستید و این روش های آماری نیازمند استفاده از نرم افزارهای آماری است که این امر باعث می شود دانشجویان ارشد و دکتری مدیریت با تئوری خوانی این دروس نتوانند به نگارش مقاله بپردازند.

در انجام مقاله isi نیازمند است شما علاوه بر این موارد ترجمه تخصصی دقیقی از مقاله خود داشته باشید. یک ترجمه دقیق تخصصی خیلی از کارها را پیش می برد و چاپ مقاله را سریع تر می کند.

انجام مقاله isi

نگارش مقاله در سطح isi همیشه جز بالاترین رده های یک مقاله نویسی بوده است که گاها با استرس های فراوانی روبرو می شود. انجام مقاله مدیریت در سطح isi باید با دانش زیادی همراه باشد.

مجلات isi بسیار دقیق داوری می شوند و همیشه در آن مقاله دادن سخت است. یک مقاله isi باید بتواند نظر داوران را جلب کند. پس نگارش مقاله isi بسیار مهم است.

انجام مقاله isi با هدف ترویج و نشر مطالب علمی صورت می پذیرد و نویسنده یک مقاله isi باید بداند به دنبال چیست؟ هدف از نگارش مقاله isi چیست؟ همه این موارد در نگارش مقاله تاثیرگذار است و دانشجوی ارشد و دکتری مدیریت باید بتواند از پس ان بر آید.

زمان پذیرش مقاله isi

زمان دقیق پذیرش مقاله isi مشخص نیست و بیشتر بستگی به نوع مجله و حتی کشوری که مجله در آن است دارد.

 انجام مقاله isi معمولا زمان کمتری نسبت به مجلات داخلی صرف می کند و چاپ مقاله در این مجلات مشکلات کمتری دارد. زمان داوری این مجلات بسیار کمتر است.

بررسی مقاله های isi باید از سایت تامسون رویترز باشد و اگر در آن جا نمایه شده باشد یعنی این مجله isi است.

بعد از انجام مقاله مدیریت نیازمند انتخاب صحیح مجله هستیم. انتخاب مجله برای زمان پذیرش مقاله isi بسیار مهم است و امکان دارد زمان را زودتر به نتیجه برساند و به هدف چاپ مقاله برسید.

درخواست انجام مقاله isi

برای انجام مقاله مدیریت در رشته های مدیریت و گرایش های آن در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین استخراج مقاله از پایان نامه و رساله نیازمند مشاوره انجام مقاله هستید.

بعد از مشاوره انجام مقاله شما باید بتوانید مقاله isi را بنویسید. تیم کالج مدیریت با تجربه فراوان در این زمینه بصورت کاملا تخصصی در خدمت شما دانشجویان ارشد و دکتری می باشد.

تجربه این تیم در انجام مقاله isi و همچنین انتخاب مجله مناسب و تسهیل در فرایند چاپ مقاله می باشد. تمامی کارشناسان کالج مدیریت می توانند به دانشجویان گرامی در این زمینه مشاوره رایگان بدهند.

انجام مقاله
انجام مقاله – کالج مدیریت

چاپ مقاله isi

بعد از نگارش مقاله هدف اصلی چاپ مقاله است. چاپ مقاله isi نیازمند زمان بیشتری است. انتخاب یک مجله مناسب برای عنوان مقاله شما می تواند ۸۰ درصد کار را انجام دهد. چاپ مقاله نیازمند تجربه در این زمینه دارد.

همانطور که می دانید چاپ مقاله در ایران بسیار دشوار است چرا که دانشجویان مشکلات نوشتاری در نگارش مقاله دارند و یا اینکه زمان و هزینه چاپ مقاله بسیار بالاست.

هر چند تعداد کم مجلات و زمان بسیار بالا برای چاپ تقریبا یک ساله و گاها بیشتر برای پذیرش مقاله طول می کشد که این امر منجر به مایوس شدن دانشجویان می شود.

هدف از چاپ مقاله isi در واقع داشتن رزومه قوی تر برای دانشجویان و اساتید محترم است. انجام مقاله isi برای دانشجویان دکتری به منظور دفاع از رساله خود بسیار با اهمیت است.

انجام مقاله مدیریت
انجام مقاله مدیریت – کالج مدیریت

انجام مقاله مدیریت چگونه است؟

دانشجویان ارشد و دکتری مدیریت به منظور کامل کردن نمره پایان نامه و دفاع از رساله باید به سراغ مقاله بروند. نگارش مقاله باید با روش های علمی صحیح باشد که بتواند مسائل و مشکلاتی را حل کند و الا نمی توان روی آن حساب باز کرد.

مجلات خارجی به دنبال نوآوری در نگارش مقاله هستند و باید این نواوری آنقدر باشد از لحاظ موضوعی که سردبیر مجله را مجاب کند. هر چقدر در مقاله شما به موضوعات جدیدتری برسید چاپ مقاله راحت تر است و زمان کمتری می برد.

چاپ مقاله یک پروسه کاملا زمان بر و پر هزینه است. پس بهتر است در نگارش مقاله مدیریت دقت کافی را داشته باشید.

چند قانون کلیدی نگارش مقاله مدیریت

  1. در انتخاب عنوان بسیار دقت کنید و وقت بگذارید.
  2. موارد علمی مقاله را کاملا رعایت کنید.
  3. ساختاربندی طبق مجله را فراموش نکنید.
  4. کپی برداری و سرقت علمی ممنوع.
  5. منحصر بفرد بنویسید.
  6. اصلاح نوشته های خود را اصلاح کنید.
  7. کوتاه کردن پاراگراف های خود تا از نظر بصری جذاب باشد.
انجام مقاله مدیریت
انجام مقاله مدیریت – کالج مدیریت

چند نکته کلی انجام مقاله

عنوان: کوتاه و صریح باشد
چکیده: یک پاراگراف (<250 کلمه) باشد
مقدمه: یک صفحه و نیم یا دو صفحه باشد.
روش ها: دو یا سه صفحه باشد.
نتایج: بین سه تا 5 صفحه
بحث: بیش از دو صفحه
نتیجه گیری: یک پاراگراف باشد و تحقیقات مشابه حتما  اورده شودو
ارقام: (یک در هر صفحه)

جداول: (استفاده شود)
منابع: 20-50 مقاله