انجام پایان نامه مدیریت

انجام پایان نامه مدیریت در تمامی رشته های مدیریت اهم از مدیریت بازرگانی، مدیریت دولتی،مدیریت صنعتی، مدیریت کارآفرینی قابل انجام است. تیم کالج مدیریت به عنوان مشاوره انجام پایان نامه مدیریت عمل می کند.

این مشاوره در انتخاب موضوع پایان نامه تا آخرین روز برای جلسه دفاع شما می تواند باشد. دانشجویان دکتری مدیریت برای رساله مدیریت خود می توانند به عنوان یک مشاور از تیم کالج مدیریت استفاده کنند.

مشاوره در زمینه انجام پایان نامه مدیریت جز تخصص تیم کالج مدیریت است. ما به عنوان یک مشاور با تجربه در کنار دانشجویان ارشد و دکتری مدیریت برای انجام رساله مدیریت و انجام پایان نامه هستیم.

انجام پایان نامه مدیریت
انجام پایان نامه مدیریت – کالج مدیریت

انجام پایان نامه

اصول نگارش پایان نامه در تمامی رشته های علوم انسانی تقریبا یکی است. انجام پایان نامه با پنج فصل همراه است. این پنج فصل عبارتند از: کلیات تحقیق، مبانی نظری تحقیق، روش تحقیق، تجزیه و تحلیل آماری، بحث و نتیجه گیری تحقیق.

کلیات تحقیق به موضوعاتی همچون بیان مساله، اهداف تحقیق، سوالات تحقیق، فرضیات تحقیق و… می پردازد. در فصل دوم که مبانی تحقیق است به موضوعات متغیرهای اصلی تحقیق و متغیرهای مستقل و وابسته و انواع تعاریف می پردازیم.

در فصل سوم تحقیق در انجام پایان نامه به مباحث روش تحقیق همچون جامعه اماری، نمونه آماری، پرسشنامه و مصاحبه پرداخته می شود. در فصل چهارم به تجزیه و تحلیل آماری می پردازیم. در فصل پنجم نیز ما به نتیجه گیری و بحث در مورد تحقیق می پردازیم.

انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

انجام پایان‌‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت بازرگانی مرحله پایانی یک دوره تحصیلی است که باید با کیفیت خوب انجام شود، زیرا نمایانگر اندوخته‌های علمی دانشجو و سطح دانش و قدرت تحلیل و تحقیق اوست.

اما بدیهی است که برای به دست آوردن نتیجه عالی علاوه بر مطالعه و پشتکار باید از تجارب استادان و مشاوران متخصص استفاده کرد.

مشاوره انجام پایان‌‌نامه مدیریت چه کمکی به ما می کند؟

به طور کلی، انجام پایان‌‌نامه مدیریت قوی اهمیت به‌‌سزایی دارد و نگارش آن سخت و زمان‌‌بر است. از طرفی، مدیریت بازرگانی از پرطرفدارترین رشته‌های مدیریت است، چراکه بازار کار گسترده و پررونقی دارد و همه شرکتهای بازرگانی به مدیر بازرگانی متخصص و متبحری نیاز دارند تا بازده شرکت را ارتقا دهد و با آنالیز و برنامه ریزی دقیق و کاربردی و نیز تسلط بر شیوه های بازاریابی به‌روز و حرفه‌ای، فعالیت‌های تجاری شرکت را سازماندهی کند.

بازاریابی، بازرگانی بین‌المللی، تجارت الکترونیکی، مدیریت استراتژیک، بازرگانی داخلی و همچنین کارآفرینی از گرایش‌های رشته مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی ارشد است.

این رشته در دوره دکتری به گرایش‌های مدیریت بازاریابی، مدیریت سیاست‌گذاری بازرگانی و همچنین رفتار سازمانی و مدیریت منابع انسانی تقسیم می شود.

با توجه به اهمیت این رشته و تاثیر انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی در آینده شغلی باید دانشجویان تمام تلاش خود را به کار بندند تا این مرحله را با قدرت و نمره عالی پشت سر بگذارند و به همین دلیل لازم است در این مسیر از مشاوره و راهنمایی استادان و متخصصان این رشته استفاده کنند.

انجام پایان نامه مدیریت
انجام پایان نامه مدیریت – کالج مدیریت

گرایش های مدیریت بازرگانی

رشته مدیریت بازرگانی دارای گرایش های مختلف می باشد که در ادامه به آنها اشاره می شود.

بازاریابی (Marketing)

بازاریابی فرآیند مدیریت است که از طریق آن کالا و خدمات از مفهوم به مشتری منتقل می شود. چه این ارتباط آنلاین باشد و چه آفلاین، بازاریابی بخشی جدایی ناپذیر از کسب و کار است.

دانشجوی بازاریابی با عملکرد کارآمد فعالیت های بازاریابی و هماهنگی مؤثر آن با سایر عملیات شرکت مواجه می شوند. کاربردهای این رشته را می توان در مدیر اجرایی تبلیغات، برنامه ریز تبلیغاتی، مدیر هنرهای تجسمی، کارگردان خلاق، محقق بازار، بازاریابی اجرایی، خریدار رسانه، برنامه ریز رسانه، مدیر رسانه های اجتماعی و غیره را مشاهده نمود.

بازرگانی بین المللی

تجارت الكترونیكی

مدیریت استراتژیک

بازرگانی داخلی

كارآفرینی

انتخاب مشاور در انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

بسیاری از دانشجویان دکتری و ارشد مدیریت به دلیل مشکلاتی که دارند زمان لازم جهت انجام رساله مدیریت خود را ندارند و به همین دلیل استفاده از یک مشاوره زبده جهت کمک به پیشبرد پایان نامه می تواند بسیار کمک کننده باشد. کالج مدیریت با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی می تواند مشاور خوبی در این راستا باشد. دانشجویان می توانند در بخش های زیر از آکادمی ابن سینا کمک بگیرند:
–    مشاوره انتخاب موضوع پایان نامه
–    مشاوره انجام پروپوزال
–    مشاوره انجام رساله دکتری و ارشد
–    جمع آوری دیتا
–    نگارش فصول
–    فرمت بندی پایان نامه
–    مشاوره استخراج مقاله از پایان نامه
–    تهیه پاور دفاع
–    انجام اصلاحات پایان نامه

مشاوره انجام پایان نامه مدیریت دولتی

این رشته به تغییرات سریع فناوری و اجتماعی و اقتصادی جهت مدیریت می پردازد. به مطالعه تخصص حرفه ای، طیف وسیعی از مهارت های مدیریتی و سازمانی، و درک صحیح از نیازهای و اولویت های در حال تغییر در بخش ها و جوامع خود می پردازد.

مسائل کلیدی در دولت را مورد بررسی قرار می دهد. هدف این رشته، افزایش سطح تجزیه و تحلیل در مدیریت دولتی و تجهیز دانشجویان به دانش و مهارت لازم برای مدیریت موثر در حوزه های دولتی است.

کالج مدیریت با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره انجام پایان نامه مدیریت دولتی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

انجام پایان نامه
انجام پایان نامه – کالج مدیریت

مشاوره انجام پایان نامه مدیریت کارآفرینی

رشته های کسب و کار کوچک و کارآفرینی یک برنامه آموزشی مناسب برای افرادی است که مایل به شرکت در فعالیت های تجاری جدید یا کوچک هستند.

همانند هر نوع کسب و کار، این رشته شامل مطالعاتی همچون حسابداری، مدیریت و بازاریابی می شود، اما شما همچنین بیشتر به توسعه محصول یا خدمات، سرمایه گذاری راه اندازی، مسائل مربوط به خرید و توزیع و توسعه مشتری تمرکز می کنید.

کاربردهای آن را می توان در مدیران کسب و کار و مدیران خرده فروشی مشاهده نمود. کالج مدیریت با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره انجام پایان نامه مدیریت کارآفرینی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

گرایش های مدیریت کارآفرینی

رشته مدیریت کارآفرینی دارای گرایش های مختلف می باشد که در ادامه به آنها اشاره می شود.

 • كسب و كار جدید (New business)
 • گردشگری (Tourism)
 • فناوری اطلاعات (Information Technology)
 • سازمانی (Organizational)
 • بین الملل  (International)
 • توسعه (Development)
 • كسب و كار الكترونیكی (E-business)

خدمات کالج مدیریت

 • مشاوره و آموزش رایگان پایان نامه نویسی و پروپوزال نویسی
 • مشاوره و آموزش رایگان رساله نویسی و پروپوزال نویسی
 • کارگاه آموزشی پروپوزال نویسی
 • کارگاه آموزشی پایان نامه نویسی
 • کارگاه آموزشی رساله دکتری
 • مشاوره و آموزش رایگان انجام مقاله نویسی
 • چاپ کتاب
 • ترجمه مقالات به انگلیسی
 • مشاوره و آموزش مقاله نویسی ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
 • مشاوره و آموزش چاپ مقالات ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
 • مشاوره و آموزش رایگان تحلیل های آماری و نرم افزارهای آماری
 • مشاوره و آموزش رایگان الگوریتم های بهینه سازی و کدنویسی

کالج مدیریت با بیش از یک دهه تجربه و با هدف متحول سازی در زمینه مشاوره و آموزش با همکاری تیم گسترده با تجربه و توانمند دارای آمادگی می باشد.

هدف اصلی کالج مدیریت کمک در راستای مشاوره و آموزش شخصی سازی شده است. به منظور دریافت مشاوره رایگان می توانید از طریق تماس و ایمیل اقدام کنید.