نکاتی برای حفظ مسیر کسب و کارتان

نکاتی برای حفظ مسیر کسب و کارتان ، 5 روش

نکاتی برای حفظ مسیر کسب و کارتان ، شروع یک دهه جدید بهترین زمان برای سازماندهی مجدد و استراتژی کسب و کار شما است. تعیین اهداف بلند مدت برای این دوره جدید می تواند به ارتقای کسب و کار شما کمک کند.

کلید حفظ کسب و کارتان در مسیر، تعیین اهداف SMART است – خاص، قابل اندازه گیری، قابل دستیابی، واقع بینانه و به موقع. این نوع اهداف کمک می کند تا مشخص شود شما و تیمتان برای چه باید تلاش کنید.

بین اهداف بلند مدت و کوتاه مدت، هر هدفی که به عنوان صاحب کسب و کار تعیین می کنید می تواند به حفظ کسب و کار شما در مسیر سال 2020 کمک کند.

نکاتی برای حفظ مسیر کسب و کارتان
نکاتی برای حفظ مسیر کسب و کارتان – کالج مدیریت

کسب و کار چیست؟- نکاتی برای حفظ مسیر کسب و کارتان

یک سازمان است که برای فراهم کردن کالا، خدمات یا هر دو برای مشتری ایجاد شده‌است. کسب و کار در اقتصاد سرمایه‌داری حکم‌فرماست، بیشتر کسب و کارها که مالک آن‌ها بخش خصوصی است، برای این ایجاد شده‌اند که سود ساز باشند و دارایی صاحب‌شان را بیشتر کنند.

کسب و کارها می‌توانند ناسودبر باشند یا مالک آن‌ها دولت باشد. از کسب و کاری که چندین فرد در دارایی آن شریک باشند، با عنوان شرکت یاد برده می‌شود، هر چند که این واژه تعریف دقیق‌تری نیز دارد.

نکاتی برای حفظ مسیر کسب و کارتان ، پترس و پلومن، از صاحب نظران این حوزه، بر این باورند که هر نوع خرید و فروش، کسب وکار نیست، بلکه کسب وکار هر نوع تبادل تکرار شونده و تجدید پذیر است.

 

چگونه سازماندهی شده و کسب و کار خود را در مسیر درست نگه دارید

وب سایت خود را به روز کنید

نکاتی برای حفظ مسیر کسب و کارتان ، این یکی از رایج ترین نکاتی است که از بازاریابان می شنوید، و اولین نکته ای است که با شما به اشتراک می گذاریم! به روز رسانی وب سایت شما بهترین راه برای شروع کسب و کار شما در مسیر درست در سال 2020 است.

بهترین مکان برای شروع این است که مطمئن شوید همه چیز به درستی کار می کند، از بررسی نقشه داخلی و محتوای شما تا آزمایش عملکرد فعلی وب سایت شما. این به شما نقطه شروعی برای طراحی آینده شما می دهد.

صندوق ورودی خود را پاک کنید

نکاتی برای حفظ مسیر کسب و کارتان ، داشتن صندوق ورودی به هم ریخته راهی به سوی نابودی است. از دست دادن ایمیل‌ها یا وظایف مهم آسان است زیرا ایمیل‌های جدید دائماً در حال سرازیر شدن هستند. صاحبان مشاغل هر روز با وظایفی روبه‌رو می‌شوند که ما را از جعبه‌های خود دور می‌کنند.

با خالی نگه داشتن صندوق ورودی خود، مهلت‌ها یا قرار ملاقات‌های از دست رفته را پاک کنید. چندین پوشه برای ایمیل های تکمیل شده خود، یک تقویم برای کارهای مهم، و مهلت ها یا تاریخ هایی برای یادآوری انجام کارها داشته باشید.

نکاتی برای حفظ مسیر کسب و کارتان
نکاتی برای حفظ مسیر کسب و کارتان – کالج مدیریت

بازاریابی را شروع کنید

نکاتی برای حفظ مسیر کسب و کارتان ، آیا کسب و کار شما در هر نوع بازاریابی شرکت می کند؟ پولی یا بدون پرداخت؟ 2020 سالی است که کسب و کار شما را به نوعی از بازاریابی تشویق می کند! در اینجا چند نوع مختلف بازاریابی و نحوه سودمندی آنها برای کسب و کار شما آورده شده است:

. بازاریابی ایمیلی – یک لیست ایمیل از مشتریان و بازدیدکنندگان معمولی وب سایت خود ایجاد کنید، سپس به طور مرتب برای آنها ایمیل ارسال کنید. ایمیل ها می توانند بر روی خدمات، تبلیغات، تعطیلات و تقریباً هر چیزی که می خواهید با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید متمرکز شوند.

بازاریابی ایمیلی معمولاً یک سرویس پولی است زیرا باید از یک سرویس نرم افزار مدیریت ایمیل مانند Constant Contact استفاده کنید. در اینجا، می توانید ایمیل ایجاد کنید، لیست مشتریان خود را نگه دارید و موارد دیگر. برای 60 روز آزمایشی رایگان خدمات تماس دائمی اینجا را کلیک کنید

. بهینه سازی موتورهای جستجو – بهینه سازی وب سایت خود با کلمات کلیدی و عبارات به وب سایت کسب و کار شما کمک می کند تا در رتبه بندی موتورهای جستجو بالاتر ظاهر شود. قیمت‌گذاری بهینه‌سازی موتور جستجو بر اساس ارائه‌دهنده خدمات وب‌سایت شما است، یا اگر وب‌سایت خود را مدیریت می‌کنید… کاملاً رایگان است.

. بازاریابی محتوا – ایجاد محتوا بر اساس موضوعات خاص می تواند به جذب خوانندگان به وب سایت، وبلاگ ها یا صفحات رسانه های اجتماعی شما کمک کند.

همراه با سئوی مناسب، بازاریابی محتوا می تواند در تبدیل خوانندگان آنلاین به مشتری بسیار موثر باشد. هزینه های بازاریابی محتوا می تواند با نوشتن محتوای وب سایت یا وبلاگ یا مدیریت رسانه های اجتماعی شما مرتبط باشد.

. تبلیغات پرداخت به ازای کلیک – از تبلیغات فیس بوک گرفته تا وبلاگ ها، تبلیغات پرداخت به ازای کلیک بر مبنای پرداخت هزینه برای قرار دادن تبلیغات شما در مقابل مخاطب خاص است.

دو پلتفرم اصلی بین گوگل و فیسبوک هستند. هر دو پلتفرم می توانند به شما کمک کنند تا بر روی یک مخاطب جغرافیایی یا جمعیتی خاص تمرکز کنید و هر دو از بودجه شما بر اساس برداشت ها یا کلیک ها استفاده می کنند.

نکاتی برای حفظ مسیر کسب و کارتان
نکاتی برای حفظ مسیر کسب و کارتان – کالج مدیریت

سرمایه گذاری در سیستم مدیریت مشتری

نکاتی برای حفظ مسیر کسب و کارتان ، پیگیری مشتریان خود یکی از بهترین راه ها برای اطمینان از رشد کسب و کار است. مردم دوست دارند احساس کنند مورد توجه قرار می گیرند و به آنها توجه ویژه ای می شود.

داشتن یک سیستم مدیریت مشتری که به شما یادآوری می کند که با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید، داده ها/نمایه آنها را مدیریت کند و مخاطبین را به روز نگه دارد، به کسب و کار شما کمک می کند قابل اعتماد و حرفه ای به نظر برسد.

نکاتی برای حفظ مسیر کسب و کارتان ،  اداره یک دفتر که به درستی مدیریت شده باشد آسان‌تر است و از طریق وظایف و سرنخ‌های نادرست مدیریت می‌شود.

افرادی را استخدام کنید تا کارهایی را انجام دهند که دوست ندارید انجام دهید، روی چیزی که در آن مهارت دارید تمرکز کنید!

نکاتی برای حفظ مسیر کسب و کارتان ، خیلی مستقیم به نظر می رسد درست است؟ هر صاحب کسب و کاری نمی تواند در تمام جنبه های صاحب یک کسب و کار خوب باشد.

بیایید صادق باشیم، شما کسب و کار خود را شروع کردید زیرا عاشق کاری هستید که انجام می دهید (مانند مراقبت از دندان ها، مبارزه برای عدالت یا کار با اعداد) و معمولاً وظایفی مانند امور اداری، مدیریت و بازاریابی عقب می مانند.

نکاتی برای حفظ مسیر کسب و کارتان ، چه کاری داشته باشد که شما نمی‌فهمید، یا به سادگی از انجام آن متنفر باشید، معمولاً از انجام آن اجتناب می‌شود – و در نتیجه کسب‌وکار شما آسیب می‌بیند.

یکی از راه‌های حفظ کسب‌وکارتان در مسیر امسال، این است که کارهایی را که دوست ندارید انجام دهید، کنار بگذارید. این به معنای استخدام اعضای تیم یا حتی برون سپاری کار است.

نکاتی برای حفظ مسیر کسب و کارتان ، واگذاری وظایفی که دوست ندارید یا نمی دانید چگونه انجام دهید، تضمین می کند که جنبه های کسب و کار شما عقب نمانند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 1 =