کسب و کار کوچک چیست؟

کسب و کار کوچک چیست؟ ، وقتی اصطلاح کسب و کار کوچک را می شنوید به چه چیزی فکر می کنید؟ برخی افراد فکر می کنند مالکیت انحصاری است.

افراد دیگر این اصطلاح را با تعداد کارمندان تعریف می کنند. هر طور که تعریف کنید، 30.2 میلیون کسب و کار کوچک در ایالات متحده وجود دارد. با این حال، برای یافتن تعریفی از کسب و کار کوچک که کارآمد باشد، باید عمیق‌تر کاوش کنیم.

در دنیای امروز کسب‌و‌کارها انواع مختلفی دارند و هدف همه آن‌ها ارائه خدمات و کسب درآمد است. با توجه به مشکلات کمبود کار مناسب و افزایش نرخ بیکاری، در حال حاضر بسیاری از افراد ترجیح می‌‌دهند که کسب‌و‌کار خود را داشته باشند.

بسیاری از آن‌ها هم به تقلید از کسب‌و‌کارهای دیگر می‌پردازند که در اکثر مواقع سرنوشتی غیر از شکست ندارند. در کشور‌های غربی به کسب‌و‌کار و کارآفرینی اهمیت زیادی داده می‌‌شود اما در کشور‌های جهان سومی معمولاً کسب‌و‌کارهای زیادی با مشکل مواجه می‌‌شوند.

کسب و کار کوچک چیست؟ ، دلایل آن بسیار متعدد است و نمی ‌توان شکست تمام کسب‌و‌کار‌ها را به یک دلیل دانست. در این مقاله قصد داریم به بررسی کسب‌و‌کار کوچک و انواع آن بپردازیم تا اگر قصد راه‌اندازی کسب‌و‌کاری را دارید، بدانید که از کجا باید شروع کنید.

کسب و کار کوچک چیست؟
کسب و کار کوچک چیست؟ – کالج مدیریت

چگونه یک کسب و کار کوچک را تعریف می کنید؟

کسب و کار کوچک چیست؟ ، تعریف کسب و کار کوچک به چند عامل بستگی دارد.

اداره کسب و کار کوچک (SBA) جدولی از استانداردهای اندازه دارد که کمک می کند. بسته به صنعت متفاوت است اما تعداد کارکنان و دریافتی سالانه را در نظر می گیرد.

یک کسب و کار کوچک می تواند ساختار کسب و کار خود را به صورت مشارکتی، مالکیت انفرادی یا شرکتی با مالکیت خصوصی راه اندازی کند. درآمد کمتری نسبت به شرکت های بزرگتر یا کسب و کارهای بزرگتر دارد.

کسب و کار کوچک چیست؟ ، قاعده کلی این است که شرکتی با کمتر از 500 کارمند مناسب است. این بدان معناست که تعریف کسب‌وکار کوچک می‌تواند شامل یک فروشگاه کوچک گوشه‌ای باشد که متعلق به یک نفر است و اداره می‌شود.

همین امر در مورد یک کارخانه محلی تولید ابزارک ها یا مشاغلی که در مراقبت های بهداشتی یا سایر صنایع کار می کنند صدق می کند. تا زمانی که آنها کمتر از 500 نفر را استخدام می کنند، کسب و کارهای کوچک هستند.

کسب و کار کوچک چیست؟ ، با این حال، ممکن است این یک تعریف بسیار محدود کننده باشد و با تفاوت های بزرگ بین صنایع، تعریفی بیش از حد ساده شده باشد.

 

تعریف کسب و کار کوچک بر اساس صنعت

کسب و کار کوچک چیست؟ ، درک اینکه چگونه SBA یک کسب و کار کوچک را تعریف می کند نیازی به گیج کننده نیست. این مثال‌های صنعتی به شما کمک می‌کنند بفهمید که SBA چه چیزی را یک تجارت کوچک در صنایع مختلف در نظر می‌گیرد.

. نانوایی های خرده فروشی: هیچ لیست SBA برای میانگین دریافتی سالانه برای مشاغل کوچک در اینجا وجود ندارد. با این حال، شما مجاز به 500 کارمند هستید در حالی که هنوز به عنوان کوچک طبقه بندی می شوید.

. پیمانکاران دیوار خشک و عایق کاری: شما می توانید با این تجارت کوچک بمانید و همچنان درآمد خوبی داشته باشید. پیمانکاران دیوار خشک و عایق‌ها می‌توانند تا 16.5 میلیون دلار درآمد سالانه داشته باشند و همچنان کوچک در نظر گرفته شوند.

. ورود به سیستم: برای واجد شرایط بودن به عنوان یک تجارت کوچک، باید کمتر از 500 کارمند وجود داشته باشد. با این حال، شرکت های چوب بری می توانند تا 1 میلیون دلار درآمد داشته باشند و همچنان به عنوان کوچک طبقه بندی شوند.

. تولید سخت‌افزار: هیچ میانگین درآمد سالانه توسط SBA لیست نشده است. با این حال، یک تولید کننده سخت افزار می تواند تا 750 نفر را استخدام کند و همچنان کوچک در نظر گرفته شود.

به یاد داشته باشید، در جایی که میانگین درآمد سالانه ذکر نشده است، از تعداد کارمندان برای تعیین وضعیت یک کسب و کار کوچک استفاده می شود.

. پرورش گاو: شما می توانید به طور متوسط ​​سالانه تا 1 میلیون دلار درآمد داشته باشید و همچنان در اینجا به عنوان یک تجارت کوچک واجد شرایط باشید.

. بازسازی‌کننده‌های مسکونی: مقدار پولی که می‌توانید در اینجا به دست آورید در حالی که هنوز به عنوان یک تجارت کوچک در نظر گرفته می‌شوید، بسیار بیشتر است. شما می توانید تا 39.5 میلیون دلار در این صنعت درآمد کسب کنید. وقتی فروش خانه های جدید کاهش می یابد، این مشاغل کوچک رشد می کنند.

. تولید تورتیلا: صنایع و دسته بندی های مختلفی وجود دارد که توسط SBA تحت تعاریف کسب و کارهای کوچک فهرست شده است. تعداد کارکنانی که می توانید واجد شرایط باشید برای این صنعت زیاد است و 1250 نفر است.

. ماشین‌فروشی: این یک تجارت کوچک رایج است. SBA می تواند به شما کمک کند یکی از این موارد را با وام باز کنید. الزامات برای کارمندان بیشتر از سایر مشاغل کوچک است که در اینجا ذکر شده است. شما می توانید تا 500 نفر را استخدام کنید و همچنان در این فضا کوچک در نظر گرفته شوید.

. پیمانکاران سقف: این یکی دیگر از مشاغل کوچک با تعداد بالا است. متوسط ​​دریافتی سالانه در اینجا می تواند به 16.5 میلیون دلار برسد. تعداد کمی از این صنایع مرتبط با خانه فهرست شده اند.

. پیمانکاران چارچوب: این فقط یک مثال است. تعریف SBA از کسب و کار کوچک در اینجا سقفی معادل 16.5 میلیون دلار دارد.

کسب و کار کوچک چیست؟
کسب و کار کوچک چیست؟ – کالج مدیریت

چند اصطلاح دیگر مدیریت کسب و کار کوچک (SBA) وجود دارد که باید با آنها آشنا باشید تا بفهمید آژانس چگونه یک کسب و کار کوچک را تعریف می کند.

وابسته ها

کسب و کار کوچک چیست؟ ، شرکت‌های وابسته شرکت‌هایی هستند که با داشتن سهام قابل توجهی در کسب‌وکار دیگر، کنترل خود را بر سایر شرکت‌ها نشان می‌دهند. اگرچه این علاقه عموماً کمتر از 50 درصد است، اما کافی است که به یک شرکت اجازه دهید شرکت دیگری را کنترل کند.

این ممکن است زمانی اتفاق بیفتد که یک شرکت وابسته به دلیل سهمی که در شرکت دارد، بتواند بر تصمیمات یا خط مشی شرکت دیگر تأثیر بگذارد.

کسب و کار کوچک چیست؟ ، با این حال، شرکت وابسته ممکن است با مسدود کردن تصمیمات به نفع شرکت دیگر، کنترل منفی را بر شرکت دیگر نشان دهد.

این مهم است زیرا SBA هنگام تعیین اینکه آیا شرکت به عنوان یک تجارت کوچک واجد شرایط است یا خیر، همه شرکت های وابسته را در نظر می گیرد.

یک شرکت ممکن است به تنهایی واجد شرایط کسب و کار کوچک باشد، اما هنگام شمارش کارکنان و دریافتی‌های همه شرکت‌های وابسته، ممکن است دیگر اینطور نباشد.

رسیدهای سالانه

کسب و کار کوچک چیست؟ ، دریافتی سالانه یک شرکت، که معمولاً به صورت میانگین در طول سه تا پنج سال محاسبه می‌شود، به SBA کمک می‌کند تا تصمیم بگیرد که آیا یک شرکت واجد شرایط کسب و کار کوچک است یا خیر.

آستانه دریافتی سالانه که تحت آن یک شرکت به عنوان یک کسب و کار کوچک در نظر گرفته می شود، مطابق با صنعت متفاوت است.

آمار کارکنان

کسب و کار کوچک چیست؟ ، آمار کارکنان صرفاً به میانگین تعداد کارکنان تمام وقت یک شرکت اشاره دارد. میانگین به طور کلی در هر دوره پرداخت محاسبه می شود.

جایی که میانگین تعداد کارکنان یک شرکت بسته به صنعت آن کاهش می یابد، به طور کلی تعیین می کند که آیا توسط SBA یک تجارت کوچک در نظر گرفته می شود یا خیر.

 

تعریف IRS از یک کسب و کار کوچک چیست؟

کسب و کار کوچک چیست؟ ، IRS کسب و کارهای کوچک را متفاوت تعریف می کند. آژانس با تعریف اینکه چه چیزی را به طور کلی کسب و کار می داند شروع می کند. به گفته سازمان امور مالیاتی، هر نوع کسب و کار فعالیتی است که برای کسب سود انجام می شود.

موقعیت های مختلف تعیین می کند که آیا آنها به عنوان یک تجارت یا تجارت برای اهداف مالیاتی به آنها نگاه می کنند. برای قرار گرفتن در رادار آنها نیازی به کسب سود ندارید. با این حال، باید نشان دهید که تلاش مداومی برای موفقیت آن انجام می دهید.

در اینجا یک نکته مهم دیگر در مورد مشاغل کوچک طبق IRS وجود دارد. شما نیازی به کار تمام وقت در کسب و کار خود ندارید. IRS می خواهد بداند که آیا شما یک کسب و کار پاره وقت دارید – حتی اگر یک شغل تمام وقت دارید و کسب و کار خود را در کنار آن اداره می کنید.

IRS نیز از اندازه های استاندارد برای طبقه بندی مشاغل استفاده نمی کند. در اینجا چند چیز است که باید در مورد سیستم مالیاتی آنها بدانید – و اینکه چگونه این امر جای اندازه های استاندارد را می گیرد. به یاد داشته باشید، هر کسب و کاری باید مالیات بپردازد. مهم نیست در چه شغلی هستید.

کسب و کار کوچک چیست؟
کسب و کار کوچک چیست؟ – کالج مدیریت

کسب و کار کوچک چیست؟ ، ساختار کسب و کاری که انتخاب می کنید بر نحوه پرداخت مالیات شما تأثیر می گذارد. چندین مورد از این موارد برای انتخاب وجود دارد.

مالکیت یگانه

کسب و کار کوچک چیست؟ ، همانطور که از نام آن پیداست، مالکیت انفرادی کسب و کاری است که متعلق به یک شخص است. این مشاغل کوچک اغلب افراد خوداشتغال هستند. در اینجا لیستی از برخی از فرم های مالیاتی که باید پر کنید آمده است.

اگر در این دسته قرار می گیرید، باید کمی بیشتر در این زمینه تحقیق کنید. این بدان معناست که تصمیم بگیرید که آیا یک پیمانکار مستقل هستید یا خودتان در تجارت هستید. در اینجا اطلاعات بیشتری وجود دارد که می تواند کمک کند.

شراکت

کسب و کار کوچک چیست؟ ، شراکت یکی دیگر از دسته های تجاری است که توسط IRS به رسمیت شناخته شده است. به عبارت ساده، این یک توافق تجاری کوچک بین دو یا چند نفر است.

طبق قوانین IRS، یک زوج متاهل می توانند تجارتی را که به اشتراک می گذارند به عنوان شراکت طبقه بندی کنند. فقط نمی توان آن را گنجاند.

یک شرکت با مسئولیت محدود (LLC)

کسب و کار کوچک چیست؟ ، قوانین خاصی برای این نوع مشاغل در هر ایالت وجود دارد. با کسی که در آن زندگی می کنید بررسی کنید تا بدانید که در کجا زندگی می کنید چه شرایطی وجود دارد.

شرکت ها به عنوان مشاغل کوچک

کسب و کار کوچک چیست؟ ، تعریف IRS از مشاغل کوچک شامل شرکت های C و شرکت های S نیز می شود. الزامات مالیاتی خاصی برای هر دو وجود دارد.

به عنوان مثال، یک شرکت C معمولاً به عنوان یک نهاد مجزا از صاحبانش مالیات می شود در حالی که یک شرکت S مالیات بر درآمد پرداخت نمی کند. در عوض، درآمد به مالکانی منتقل می شود که مالیات را از درآمد شخصی خود می پردازند.

 

یک کسب و کار کوچک چقدر درآمد دارد؟

کسب و کار کوچک چیست؟ ، طبق گفته اداره کسب و کارهای کوچک، کسب و کارهای کوچک بسته به صنایعی که در آن فعالیت می کنند، می توانند بین 1 تا 40 میلیون دلار درآمد داشته باشند – یا در برخی موارد کمی بیشتر -. با این حال، واقعیت ممکن است کمی متفاوت باشد.

به عنوان مثال، طبق گفته Fundera، متوسط ​​شرکت انفرادی بدون کارمند ممکن است تنها 47000 دلار در سال درآمد داشته باشد. در حالی که یک صاحب کسب و کار کوچک به طور متوسط ممکن است 72000 دلار در سال تسویه کند. این شامل صاحبان مشاغل کوچک می شود که ممکن است چند کارمند نیز برای آنها کار کنند.

کسب و کار کوچک چیست؟ ، نظرسنجی دیگری نشان می دهد که 22 درصد از مشاغل کوچک کمتر از 10000 دلار در سال درآمد دارند در حالی که تنها 7 درصد بیش از 1 میلیون دلار درآمد دارند.

 

نتیجه

کسب و کار کوچک چیست؟ ، از میانگین دریافتی سالانه گرفته تا تعداد کارمندان، SBA آنچه را که به عنوان یک کسب و کار کوچک واجد شرایط است، تعریف می کند. جامعه کسب و کار کوچک نیز ممکن است تعاریف خاص خود را داشته باشد.

با این حال، استانداردهای اندازه SBA به وضوح تأثیر زیادی دارند، به ویژه هنگامی که صحبت از واجد شرایط بودن برای قراردادهای دولتی است که برای مشاغل کوچک کنار گذاشته شده است.

چه شما یک مزرعه سویا دارید یا یک تجارت چرم و دباغی را مخفی می‌کنید، تعریفی که مقامات کسب‌وکار کوچک برای تعریف مواردی که با تعریف کسب‌وکارهای کوچک مطابقت دارند و آن‌هایی که نیستند استفاده می‌کنند ممکن است گیج‌کننده به نظر برسد.

کسب و کار کوچک چیست؟ ، با این حال، این استانداردهای اندازه بیشتر از کسانی که قراردادهای دولتی پرسود دریافت می کنند تأثیر می گذارد.

از صنعت مراقبت های بهداشتی گرفته تا خرده فروشی و تجارت الکترونیک، آنها همچنین نحوه تفکر ما در مورد مشاغل کوچک و چگونگی درک اهمیت آنها را برای اقتصاد خود تعریف می کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × پنج =